APG heeft als doelstelling om de sport in de kijker te zetten. De club investeert daarom steeds tijdens de organisatie van haar wedstrijden in LIVE stream die wordt aangeboden tijdens de events zoals de SYTA, FIAC of World Cup …

Welkom bij APG live stream

Volgende live stream event

SYTA 17de Editie

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Sporthal De VRIJHALS – Puurs-Sint-Amands

Welcome to APG live stream

Next live stream event

SYTA 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

Sportsarena De VRIJHALS – Puurs-Sint-Amands – Belgium

SYTA 2023

In geval er problemen zijn met de kwaliteit van de stream kan je een reactie plaatsen op deze pagina (inloggen vereist met APG website of Facebook account) of  een mail sturen naar: website@ambitious-pro-gymnastics.be.

Bedankt voor de medewerking!

Geef een reactie

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Please select your APG Live Stream session

Please login to Facebook with your browser to comment on the live stream sessions. Note that the comments are only limitly monitored for technical questions or issues with the live stream.

Selecteer je APG Live Stream sessie

Als je ingelogd bent op Facebook in je browser kan je reacties toevoegen tijdens de live stream sessie. Noteer dat de reacties slechts beperkt wordt gemonitord in verband met technische vragen of problemen in verband met de live stream.

LOGO SPORTVLAANDEREN24
Gemeente Puurs-Sint-Amands
Schilders Paling
Seeds of Law
Logo Pure Gifts New
Erkelens
Logo Steenackers New
Micheline
Coone & Partners
AERTS ALG
Victory
PageInsideOut
Lighthouse Video
Klaar Hammenecker
Ledblox
dr. Anke Vanhoenacker

© Copyright 2024 Ambitious Pro Gymnastics VZW

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.