APG heeft als doelstelling om de sport in de kijker te zetten. De club investeert daarom steeds tijdens de organisatie van haar wedstrijden in LIVE stream die wordt aangeboden tijdens de events zoals de SYTA, FIAC of Worldcup …

Welkom bij APG live stream

Volgende live stream event

SYTA 2024

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Sporthal De VRIJHALS – Puurs-Sint-Amands

Welcome to APG live stream

Next live stream event

SYTA 2024

Days
Hours
Minutes
Seconds

Sportsarena De VRIJHALS – Puurs-Sint-Amands – Belgium

SYTA 2023

In geval er problemen zijn met de kwaliteit van de stream kan je een reactie plaatsen op deze pagina (inloggen vereist met APG website of Facebook account) of  een mail sturen naar: website@ambitious-pro-gymnastics.be.

Bedankt voor de medewerking!

Geef een reactie

Selecteer uw live stream sessie

Prijs per sessie: 6 Euro

LOGO SPORT.VLAANDEREN
Gemeente Puurs-Sint-Amands
Schilders Paling
Seeds of Law
Logo Pure Gifts New
Erkelens
Logo Steenackers New
Coone & Partners
Aerts Trucks
Victory
Novid Screen Rental
PageInsideOut
Lighthouse Video

© Copyright 2023 Ambitious Pro Gymnastics VZW

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.