Bronzen medaille voor APG team Charlotte, Lani en Lizzie op het Europees jeugdkampioenschap!

Na hun balansoefening op vrijdag, waarmee ze de jury in Varna (BUL) wisten te overtuigen met de hoogste hoogste score van de 23 deelnemende teams binnen hun categorie, bracht APG team Charlotte, Lani en Lizzie op zondagmiddag hun tempo oefening.

Ook hier smeten ze zich volop en behaalden ze met een score van 26.550 een 4de plaats. Samen met de score van de balans oefening op vrijdag, behaalden ze zo een totaalscore van 53.900, goed voor een 2de plaats allround en een selectie voor de finale.

En tijdens de finale stelde het team wederom niet teleur. Ze brachten opnieuw een knappe tempo oefening, goed voor een 3de plaats met een score van 26.700.

Deze score leverde een bronzen medaille op voor België binnen de categorie WG 11-16.

Een welgemeende dankjewel aan coaches Evy Geerts, Karolien Lagrin en choreografen Ineke Van Schoor en Majlen Mattheessens.

En uiteraard dankjewel aan alle sponsors en supporters van Team Chalali!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.