Valentijnscup 2023

Enkele van onze wedstrijdteams namen in het weekend van 18 en 19 februari 2023 deel aan de Valentijnscup acrowedstrijd, die plaats vond in het stadje Oosterwolde in het oosten van de Nederlandse provincie Friesland.

De Friezen zullen zich de passage van onze gymnasten nog lang herinneren.

APG kwam, zag en won maar liefst 7 medailles en een geweldige vierde plaats.

Team Leon ๐Ÿ…
Team Elise ๐Ÿ…
Team Leontine ๐Ÿ…
Team Goa ๐Ÿ…
Team Lou ๐Ÿฅ‰
Team Lize 4de plaats
Team Mariam Balans ๐Ÿ…
Team Mariam Tempo ๐Ÿฅˆ

Maar bovenal: het was een fantastisch weekend!

Bedankt aan de supporters, coaches en jury.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.