Clubdag jubileum editie

Op zondag 22 januari ging in sporthal de Vrijhals de jaarlijkse APG clubdag door.
Omdat APG dit jaar 25 jaar bestaat, was het deze keer een speciale jubileum editie.

Na de receptie aangeboden door de club startte een show waarin de juryleden, coaches en topsporters van APG in de bloemetjes werden gezet en alle gymnasten de gelegenheid kregen te tonen wat ze kunnen in een groeps- of team oefening.
Ook het demoteam (PACSAM en APG) toonde voor de eerste keer hun nieuwe oefening voor het aankomende demo circuit in het B niveau.

Als afsluiter was er nog een denderende flashmob.

Het geheel werd professioneel aan elkaar gepraat door Ineke Van Schoor.

Kortom het was een topnamiddag!

Bekijk hieronder enkele sfeerfoto’s.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.