Marte Goossen

Via deze weg willen we even de tijd nemen om onze topsportgymnaste Marte Goossen een hart onder de riem te steken.

Na heel wat blessureleed, kreeg Marte een hard verdict.

Heel het APG team leeft mee en we vinden het ontzettend jammer dat ze op deze manier een punt moet zetten achter haar (top)sportcarrière, maar ook gedwongen wordt afscheid te nemen van deze mooie sport.

Marte, bedankt voor de mooie jaren binnen APG. We koesteren je knappe prestaties en de fijne momenten samen. We wensen je een spoedig herstel toe en heel veel succes met alles wat nog op je pad komt.

Liefs, APG

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.