APG glimt van trots met bronzen medaille op EAGC

Het voorbije weekend waren alle ogen van de acrowereld gericht op het stadje Pesaro in Italië.

Daar vond het Europees Kampioenschap Acro plaats. Deze week waren de jeugdcategorieën aan de beurt (European Age Group Competition, kortweg EAGC).

In totaal kwamen er 9 Belgische clubteams in actie, waaronder ons meisjes paar Kyra-Nora in de categorie 11-17j.

Van de Belgische teams konden zich drie teams plaatsen voor de finales.

Daarin behielden Nora en Kyra hun ‘cool’ en brachten ze een heel strakke oefening die beloond werd met een score van 26.800, op 0,150 punt van de tweede plaats. Finaal besliste een weerbarstig haarspeldje over de kleur van de medaille…

Een heel straffe prestatie!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.