The Masked Gymnast

Dat er in APG flink wat gymnastisch talent rondhuppelt, was al enige tijd bekend.

Maar dat er onder diezelfde gymnasten ook serieus showbizz talent schuilt, was voor velen onder ons toch een verrassende ontdekking.

Nora en Fee ’turnden’ op eigen initiatief het succesvolle TV format ’The Masked Singer’ om tot een Facebook evenement voor onze APG gymnasten en enkele ‘mystery guests’.

Ze werkten een volledig draaiboek uit, coördineerden de inschrijvingen, verzonnen mee de figuurtjes, photoshopten de ingestuurde beelden bij, spraken de voorstellingsfilmpjes in, vervormden de stemmen voor de leugentjes, zetten de ‘polls’ op, editeerden de filmpjes, …

Het werd een geweldig succes!

The Masked Gymnast hield ouders en gymnasten wekenlang in spanning en zorgde voor een fijne clubsfeer in deze – noodgedwongen – afstandelijke tijden.

Top werk dames!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.