Acrostage in bubbels

Met de piekende coronastatistieken was het bang afwachten of de APG acrostage ook dit jaar effectief zou kunnen doorgaan. Dat onze stageplaats net buiten de zwaar geteisterde Antwerpse provincie lag (domein Sport Vlaanderen Hofstade), gaf ons een sprankel hoop. Gelukkig kregen alle sportkampen net op tijd groen licht, weliswaar met een stevig corona-draaiboek. 

De belangrijkste impact op onze stage zat hem in de opsplitsing van de gymnastengroep in twee bubbels; enerzijds de I- en C-gymnasten, anderzijds de A- en B-gymnasten. Met hun respectievelijk coaches vanzelfsprekend. De hele stage werd netjes in de eigen bubbel afgewerkt: trainen, eten, slapen en ook … ontspannen. Alhoewel dat laatste dankzij de creativiteit van onze coaches tijdens de traditionele ‚bonte avond’ op subtiele wijze digitaal doorbroken werd in een Tiktok-duet. Er werd hierbij ook even een alternatieve ‘maillot’ uitgeprobeerd…

Grootste slachtoffer van de corona-perikelen was onze gastcoach Neil Griffith. Met pijn in het hart moesten we zijn ‚clinic’ afzeggen. Erg jammer, maar ‚safety first’! Niet getreurd, de opbrengst van de zeer succesvolle koekjesactie wordt zeker nog nuttig besteed op een later tijdstip in het seizoen… 

Gelukkig beschikt onze club over een schare toptrainers die op deze stage weer een stevige basis voor het komend seizoen hebben gelegd. Dat vele gymnasten en hun teams (letterlijk en figuurlijk) weer een kwantumsprong hebben gemaakt, getuigden de vele ‚sneak preview’ filmpjes die ons via Facebook bereikten…Ook deze zitten voorlopig nog even in ‘quarantaine’.  

En de BBQ, al enkele jaren een gezellige afsluiter van de stage, ook die moest wegens omstandigheden noodgedwongen de koelkast in. Wanneer het corona-beestje terug in zijn kot zit, valt er dus nog een en ander in te halen…

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.