Medaille-oogst op Provinciale Voorronde C/I-niveau Antwerpen

Het voorbije weekend was Sporthal Balsakker (let op de correcte uitspraak!) in Lille het toneel voor de 2de Provinciale Voorronde C- en I-niveau. Naast de selecties voor het Vlaams Kampioenschap waren er voor onze provincie ook weer medailles te verdienen. Onze club trad aan met een flinke delegatie en die is niet met lege handen naar huis gekomen!

Mogen zich dit seizoen gepast laten aanspreken met de titel ‘Provinciaal Kampioen’: duo Kato-Charlotte (I1 9-14), trio Mona-Renee-Elvire (I2 9-14) en duo Emma-Ell (I2 10-15).

Eén trapje lager op het podium en dus vice-provinciaal kampioen zijn volgende teams geworden: duo Hanne-Ruben (I1 10-15) en trio Nina-Lies-Robin (I2 10-15).

Een mooie bronzen plak tot slot voor ons duo Julie-Dakota (I1 9-14) en trio Leontine-Janne-Mauranne (I1 9-14).

Pechvogels van het weekend waren de gymnasten van het trio Elise-Noore-Emily die met een ex-aequo score maar
een iets lagere technische score net naast het podium vielen…

Knap werk van iedereen!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.