ATTAQUE!

Tijdens het weekend van 23 en 24 november werden in Merksem de eerste schoten voor de boeg gelost op het acro strijdtoneel. Dan organiseren onze vrienden van Artgym namelijk de ATAC, de eerste try-out wedstrijd van het seizoen.

APG zond haar I- en C- en B-gymnasten uit om al eens een eerste keer de weerstand te testen. Onze teams leverden een solide prestatie af; 4 van de 9 APG teams konden al gelijk op het ereschavotje klimmen. Nog 2 andere teams belandden net naast het podium.

Ons gemengd paar in het I1 niveau Hanne-Ruben deed een gouden zaak en hield knap alle concurrenten achter zich.

Mooie zilveren medailles waren er voor onze meisjesparen Kato-Charlotte (I1) en Yenthe-Fleur (C10-18).

Marjolein-Maarten (C11-20+) tot slot bezetten heel elegant het laatst overgebleven plekje op het podium.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.