APG topsporters stoten op uitmuntende Belgische collega’s

Na hun geslaagde generale repetitie op de International Gutenberg Cup (12-13/10 in Mainz, Duitsland) waar ze goud behaalden, reisden onze topsporters Yana Vastavel en Lise De Meyst met hun topje Bo Hollebosch (Sportiva Sint-Gillis-Waas) met veel vertrouwen af naar het Europese Kampioenschap in Holon.

De Belgische kampioenen traden aan in de hoogste categorie, de seniors, en draaiden resoluut mee in de top van het klassement. Na zeer solide kwalificaties bezetten ze de vierde plaats in het overall klassement, net na toplanden Israël, Portugal en … België. Hun collega topsporters turnden op een onwaarschijnlijk hoog niveau en lieten alle andere deelnemers ver achter zich.

Door de één-team-per-land-regel konden ze hun mooie prestaties jammer genoeg niet verder zetten in de finales.

Toch weer een knappe prestatie van onze topsporters!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.