Laatste rechte lijn naar EAGC in Israel

Drie teams van onze club wisten zich te kwalificeren voor het European Age Group Competition (EAGC), zeg maar het Europees Kampioenschap voor de leeftijdscategorieën 11-16 en 12-18 dat dit jaar plaats vindt in Holon, Israel.

Om hun huidig vormpeil te testen, namen onze teams deel aan de LIAG, de Lissabon International Acrobatic Gymnastics, één van de meest vooraanstaande acro wedstrijden wereldwijd.

De resultaten zijn veelbelovend… Alle drie de teams wisten een podiumplaats in de wacht te slepen!

De teams Nora-Nelle-Marie en Nadoua-Majlen behaalden een mooie bronzen plak.

Het team Fee-Tuur klom zelfs nog één trapje hoger op het podium.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.