Acroshow op Pukema

De natuurlijke habitat van onze gymnasten en coaches is de besloten en vertrouwde omgeving van de gymhal.

Heel af en toe wagen ze zich naar buiten om zich bloot te stellen aan het felle zonlicht en de verwonderde blikken van wildvreemden.

Eén van die momenten is onze traditionele deelname aan PUKEMA. Deze lokale jaarmarkt en kermis is uitgegroeid tot een evenement waar vele tienduizenden flaneren tussen de kraampjes en podia allerhande in het centrum van Puurs-Sint-Amands.

Onze tijdelijke turnvloer op de Hondsmarkt (voor de bibliotheek) lokt altijd veel enthousiaste kijklustigen…

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.