Provinciaal Kampioen Antwerpen – deel III

Elivere, Lisse & Renee (I1)

Het vat met Provinciaal Kampioenen is nog niet af… Na eerdere successen in het I2- en A-niveau, was het nu de beurt aan onze gymnasten die aantreden in de I1- en C-reeks om er hun beste beentje voor te zetten.

In een zeer goed gestoffeerd reeks met 41 deelnemers behaalden ons trio Lisse-Elvire-Renee een puike 3de plaats in het open klassement, wat meteen goed was voor de titel van Provinciaal Kampioen.

Bij de I1 duo’s kroonde het team Mona-Lies zich tot vice-Provinciaal Kampioen.

Ook in de C10-20 reeks mocht het trio Lore-Briana-Laura het podium op; zij werden vice-Provinciaal Kampioen en dat op een half mierenkuithaartje van goud (0,010 punt!).

Mona & Lies (I1)
Laura, Lore & Briana (C10-20)

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.