Provinciaal Kampioen Antwerpen – deel II

Maxime & Robin (A Senioren)

Op het provinciaal kampioenschap Antwerpen gingen een heleboel APG teams met eremetaal naar huis.

Niet minder dan vier APG teams mogen zich dit seizoen Antwerps Kampioen noemen!

In de reeks A12-18 gemengd paar waren Fee en Tuur te sterk voor hun provinciegenoten.

In de A13-19 reeks was het tweemaal raak; het duo Nadoua-Majlen en het trio Nora-Marie-Nelle haalden in de open competitie (alle provincies) de hoogste scores en kroonden zich dus logischerwijs ook tot provinciaal kampioen.

Hetzelfde verhaal bij de A senioren waar het goud ging naar het duo Robin-Maxime.

Ook onze topsporters Lise en Yana (A senior) mochten op het hoogste schavotje.

Maar daar hield de medailleregen niet op. Het trio Lili-Jill-Lisa behaalden in de B11-19 reeks een zilveren plak. Eenzelfde kleur voor de trio’s Suzanne-Yana-Yoni (A12-18) en Sofie-Jana-Lindsey (A13-19).

Brons tot slot was er voor het duo Nina-Femke (A11-16) en het trio Saartje-Janne-Sara (A12-18).

Tuur & Fee (A12-18 Gemengd)
Nadoua & Majlen (A13-19)
Nelle, Nora & Marie (A13-19)
Yana, Bo & Lise (A Senioren)
Jill, Lili & Lisa (B11-19)
Yana, Suzanne & Yoni (A12-18)
Lindsey, Sofie & Jana (A13-19)
Nina & Femke (A11-16)
Janne, Saartje & Sara (A12-18)

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.