Topeditie van de SYTA!

Dit jaar blies de Sylvester Youth Trophy, kortweg SYTA, 12 kaarsjes uit. In deze periode groeide het toernooi uit tot een vaste waarde op de Belgische acro-kalender als laatste belangrijke try-out voor de wedstrijdcategorieën I, C en B.

Daarnaast is het voor vele jonge recreagymnastjes hun allereerste vuurdoop. Zo maar eventjes 1100 gymnasten verdeeld over 431 teams uit 43 Vlaamse clubs gaven in het weekend van 5 en 6 januari het beste van zichzelf. Een recordopkomst!

Extra pigment voegden de gymnasten van het Ghana Cowbell Gym Team aan deze editie toe. De organisatie wilde met een wildcard voor dit kersverse acrogym initiatief van de voormalige APG hoofdcoach Caroline Van Hombeek de ontwikkeling van de acrogymsport in Afrika een duwtje in de rug geven.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.