APG kaapt clubbeker weg op SYTA

Naast de individuele team-medailles, zijn op SYTA ook clubtrofee├źn te verdienen. In elke wedstrijdcategorie (I, C-, B en recrea) wordt een trofee uitgereikt aan de club die het sterkst voor de dag komt.

De clubcompetitie in het I-niveau werd dit jaar gewonnen door … Ambitious Pro Gymnastics. Met een gouden medaille van het duo Mona-Lies in de categorie I1, een zilveren plak van het duo Kyra-Juleen in I2 duo en tot slot het goud van het trio Marte-Alina-Anika in I2 misschien niet geheel onterecht ­čÖé Daarmee stond APG in 3 van de 4 I-categorie├źn op het podium…

Ook in de C-categorie rinkelde de kassa voor APG; het trio Lore-Briana-Laura behaalden een bronzen medaille in de C10-20 categorie.

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.