Try out Recrea

sneak preview

Op vrijdagavond staken ouders van APG en Creativa Schelle samen de handen uit de mouwen om in een recordtempo de wedstrijdvloer in elkaar te puzzelen voor de try-out van de recreagymnasten van beide clubs.

De try-out is een jaarlijkse traditie bij APG waarbij de gymnasten hun oefeningen al eens een keertje mogen brengen voor de jury in de bekende en veilige omgeving van de trainingshal. Nadien volgt een korte nabespreking met de jury voor verbetertips. Dit jaar sloten de teams van Creativa Schelle mee aan.

Voor vele recreagymnastjes de allereerste keer op een wedstrijdvloer en dat zorgde voor nogal wat knikkende knietjes. En niet alleen bij de gymnasten! Ook voor vele mama’s en papa’s was het de eerste keer dat zij het resultaat zagen van al die trainingsarbeid van de voorbije maanden…

Een kleine selectie acroijver…

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.