APG topsportgymnasten schitteren in Minsk

(Yana uiterst links, Lise tweede van rechts achteraan, Bo links vooraan).

Onze topsportgymnasten Yana Vastavel en Lise De Meyst trokken het eerste weekend van december samen met hun topje Bo Hellebosch (Sportiva Sint-Gilis Waas) naar de BSUPC University Open Cup in Minsk (Belarus). Daar verdedigden ze de Belgische driekleur. En hoe!

In een van de bakermatlanden van de acrobatische gymnastiek, veroverden ze er de zilveren medaille. En de Belgische medaillehonger was nog niet gestild. Het andere Belgische topsport senioren trio wist nog net iets beter te doen en veroverden goud.

Prachtig werk dames!

(de foto daarentegen is van iets mindere kwaliteit:-))

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.