Lise De Meyst en Yana Vastavel schitteren op de Budapest International Acro Cup!

Onze APG-ers die actief zijn in Topsport Vlaanderen hebben hun overstap van de juniores naar de seniores duidelijk vlot verteerd!

Op hun eerste wedstrijd in de allerhoogste categorie turnde het trio (met bovenpartner Bo Hollebosch van Sportiva Sint-Gillis-Waas) zich al onmiddellijk in de kijker met een mooie bronzen plak.

Na hun fantastische prestatie op de World Age Group Competitions in Antwerpen (zie foto), zeg maar het wereldkampioenschap voor jongerencategorieën, waar ze beslag legden op een zilveren medaille, bevestigde het trio hun status als één van de smaakmakers in het acro wereldje.

Een dikke proficiat dames!

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.