APG en VERTO bouwen samen een Gymhal

APG bouwt nieuwe gymhal!

Op de clubdag van vorig seizoen moesten we het nog met het nodige voorbehoud aankondigen, maar stilaan wordt het nu allemaal wel heel concreet: onze nieuwe gymhal! Het subsidiedossier dat we samen met onze collega’s van VERTO indienden, werd door het kabinet Muyters goedgekeurd met een zeer hoge score: 85%. Grote onderscheiding dus! Zo vallen alle financiële puzzelstukjes stilaan op hun plaatsen kunnen we echt hardop gaan dromen van een eigen state-of-the-art gymhal.

Intussen zat de projectgroep van het gymcenter niet stil. Vier aannemer-architect-combinaties werden geselecteerd. Zij gaan binnenkort aan de slag met het uitwerken van de ontwerpen.Volg het meest recente nieuws hier op onze website.

En ook de pers pikte ons project op…

Geef een reactie

Deze website maakt gebruik van cookies voor de beste surfervaring. Wij gebruiken cookies voor het opslaan van jou voorkeuren en bijhouden van statistieken. Voor meer informatie bekijk ons Privacybeleid.