Ambitious Pro Gymnastics

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

APG start sterk!

E-mail Afdrukken PDF

De meeste formaties zijn nog in volle voorbereiding voor het nieuwe wedstrijdseizoen. Voor twee van onze formaties begon dit wedstrijdseizoen reeds afgelopen weekend.

nora-fleur

 

In Sporthal Bourgoyen te Mariakerke vond op zaterdag 1 december het eerste Recreatornooi Acro plaats. Onze club werd er vertegenwoordigd door Nora en Fleur.

In de categorie Recrea Balans 8-14 Duo behaalden ze een schitterende zilveren medaille! De eerste medaille van het nieuwe seizoen voor APG! Proficiat meisjes. Zowel technisch als artistiek behaalden ze de hoogste score van de 14 deelnemende teams. Een aftrok van 0,6 punten tijdsfout zorgde ervoor dat ze enkel een duo uit Waarschoot moesten laten voorgaan. Veelbelovend!

Op zondag was de plaats van afspraak Breda (NL) voor de Breda Open Acrobatics Cup. Hier werd uitgekeken naar Yana en Solano, ons topsportduo. In hun categorie waren ze jammer genoeg de enigste deelnemers. Toch toonden ze dat ze afgelopen maanden keihard hebben gewerkt en brachten ze drie knappe oefeningen. Zelfs Sergey was tevreden!

Hun balansoefening:

Hun combined oefening:

Hun tempo oefening:

 

Share on Facebook
You are here: Home