Ambitious Pro Gymnastics

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Proficiat aan Kaat-Lise-Shelsy-Amber en Katleen!

E-mail Afdrukken PDF
shelsy-katleen-amber
Afgelopen weekend waren onze twee APG beloften formaties dus aan de slag in Varna (BUL) voor het EK. In de kwalificaties op zaterdag wisten Kaat en Lise een mooi plaats te behalen met twee stabiele oefeningen. In de opgekuiste lijst (1 per land) stonden ze knap 4de en dat gaf recht op de finale. Het trio Shelsy, Amber en Katleen deed het eveneens heel goed en hadden na een goede tempo en een nog betere balansoefening een virtuele finaleplaats in handen. Hier zorgde dezelfde regel (1 per land) er echter voor dat het andere Belgische team van MKB (0.15 punten meer) naar de finale mocht. In de finale op zondag brachten Kaat en Lise hun balansoefening. Door een hapering bij kopstand eindigden ze op een 7de plaats. APG is fier op jullie prestaties en op het werk van jullie coaches. Het trio van MKB behaalde in de finale een knappe 4de plaats.
Kaat-lise-bal2
cafetaria
Op het thuisfront werd vanuit de cafetaria alles op de voet gevolgd via livestreaming op groot scherm en via berichtjes op facebook en SMS. Uitslagen zijn te vinden op deze link.
Share on Facebook
You are here: Home