Ambitious Pro Gymnastics

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nieuwe juryleden

E-mail Afdrukken PDF

Bij aanvang van het vorige wedstrijdseizoen organiseerde de club voor de ouders een korte uiteenzetting over de reglementen van de acrobatische gymnastiek. Enkele mama's toonden toen al  interesse om er meer over te weten te komen. Een tijdje geleden besloten Ilse en Sandra deel te nemen aan de jurycursus categorie V. Ze deden dit met succes en slaagden voor hun examen. Met veel enthousiasme besloten ze dan om ook de cursus categorie IV te volgen. Een ambitieuze keuze! Na twee weken intensief studeren en na tientallen video's te hebben bestudeerd, hebben ze met succes hun examen categorie IV afgelegd. Jullie mogen echt fier zijn op deze prestatie. Proficiat Ilse, proficiat Sandra!! APG heeft straffe mama's!!

 

Share on Facebook
You are here: Home