Ambitious Pro Gymnastics

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

APG goes international !

E-mail Afdrukken PDF

miac-logoDe laatste jaren is het een traditie geworden dat APG elk seizoen met zijn A-gymnasten naar het buitenland trekt voor een internationale wedstrijd. Dit jaar paste de Maia International Acro Cup (MIAC) het best in het wedstrijdprogramma.  Vandaag woensdag 29 februari vertrekken 38 gymnasten (A en I) en 4 coaches richting Portugal. Dit is de grootste delegatie APG-ers ooit die aan een buitenlandse wedstrijd deelneemt. In totaal zullen eveneens ongeveer 35 supporters onze gymnasten ter plaatse ondersteunen.

Meer info zoals wedstrijdvolgorde enz is te vinden op de website van de organisatie: http://www.acroteam.org/miac12/

Vanuit Portugal zullen we de thuisblijvers zoveel mogelijk proberen op de hoogte te houden via deze website of de facebook van APG.

Ze zullen APG ginder zien en horen aankomen! We beginnen nu alvast te duimen.

Share on Facebook
You are here: Home