Ambitious Pro Gymnastics

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nieuw seizoen !!

E-mail Afdrukken PDF

Het vorige seizoen is nu wel echt afgesloten. Tijdens de Gymfinales te Gent eindigde het trio van Ineke (met Laure en Julie) als tweede na het topsport senioren trio. Op dezelfde dag vond het selectiemoment voor de beloften plaats voor het komende EK. Schitterend nieuws: beide APG formaties behaalden hun kwalificatie. Naast het junioren trio met Ineke mogen dus ook het beloften duo Kaat en Lise en het beloften trio Katleen, Amber en Shelsy zich klaarstomen voor dit EK dat eind oktober plaats zal vinden in Varna, Bulgarije.

Terwijl de formaties voor 2011-2012 stilaan vorm krijgen, is ondertussen ook het einde van de examen-tunnel in zicht. Voor we aan een verdiende zomer-break (4 juli -17 juli) toe zijn toch nog even iets praktisch: het inschrijvingsmoment voor de acrogroepen op zaterdag 25 juni tussen 09h40 en 14h00. De documenten (infobrochure en inschrijvingsfiche) zijn eveneens te vinden op deze site. (link)

Voor de studenten: nog effe op de tanden bijten en dan....(eindelijk) VAKANTIE !!

 

Share on Facebook
You are here: Home